O nás

Výjimečné úspěchy MTM Stavby s.r.o.

  1. Naše společnost obhájila i v roce 2016 nastavený trend v množství řádně a odborně realizovaných zakázek.
  2. Úspěšně realizované revitalizace bytových domů s využitím dotačního titulu Panel 2013+ ve Frýdku-Místku v roce 2016.
  3. První úspěšně vyřízená dotace ze Zelené úspory ve výši 3 900 000 Kč pro panelový dům ve Frýdku-Místku.
  4. Nejvyšší úspěšně vyřízená dotace ze Zelené úspory ve výši 6 900 000 Kč pro panelový dům ve Frýdku-Místku.
  5. Nejvíce provedených revitalizací bytových domů s využitím dotací ze Zelené úspory ve Frýdku-Místku v roce 2010.

Společnost MTM Stavby s.r.o. se zpočátku po jejím založení výlučně zabývala revitalizací obytných domů a zateplováním objektů. Postupným vývojem a restrukturalizací firmy jsme navýšili sortiment nabízených služeb na základě požadavků vás, zákazníků. Komplexní poradenství při revitalizacích panelových domů od A do Z je naše konkurenční výhoda. Význačný byl rok 2009, kdy jsme se stali držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009 po splnění potřebných podmínek. Činnost firmy MTM Stavby s.r.o. je tedy řízena směrnicemi jakosti této normy.

Jsme středně velká stavební firma, která čerpá z dlouholetých zkušeností svých zakladatelů a zaměstnanců, s důrazem na vysokou kvalitu odvedené práce, profesionálním a akčním přístupem, spolehlivostí a jistotou. Zaměstnanci společnosti MTM Stavby s.r.o. se mohou prokázat dlouhodobými zkušenostmi při realizaci jednotlivých stavebních zakázek. Nebojíme se inovací a o kvalitě naší práce svědčí i 100% úspěšnost žádostí našich investorů na dotace z dřívějších dotačních titulů Nový PANEL a Zelená úsporám, ale také z dostupných dotačních programů Jessica, Panel 2013+ a Nová zelená úsporám. Dbáme na pečlivost v celém procesu přípravy revitalizace panelových budov a všech ostatních zakázek. Spolupracujeme s projekčními kancelářemi a autorizovanými energetickými auditory, které jsme vybírali cíleně tak, aby odpovídali našim představám a požadavkům o provedené práci.

Zakládáme si na zásadách poctivého podnikání při dodržování sjednaných termínů dokončení a kvality díla. Lpíme na detailech a špičkově provedené práci našich zaměstnanců. Díky vřelé komunikaci s investorem a úzkého zaměření naší práce v čele s revitalizacemi panelových budov jsme schopni navrhnout každému zákazníkovi individuální řešení. Při veškerých revitalizacích , zateplování budov, rekonstrukcích domů a používání produktů OKNA ČERT dbáme důsledně na ochranu životního prostředí a minimalizaci těchto negativních dopadů na jeho jednotlivé složky. V případě dodávek výrobků týkajících se hliníkových zábradlí a zasklení balkonů nebo lodžií spolupracujeme dlouhodobě s prověřenými a kvalitními dodavateli. Reference mluví za nás.

Specializujeme se a nabízíme široký sortiment prací a služeb, počínaje projektem, poradenstvím, opatřením všech potřebných podkladů pro získání financování revitalizace domu z dostupných dotačních programů Jessica, Panel 2013+, Nová zelená úsporám, IROP po vlastní stavební a montážní práce.

Naše služby se snažíme neustále zdokonalovat. Vytváříme nové projekty, využíváme nových technologií a organizací. Děláme vše, aby náš zákazník byl spokojený. Na veškeré podněty se snažíme reagovat rychle a zodpovědně. Časový rozvrh přizpůsobujeme našim zákazníkům, snažíme se stavět na osobním kontaktu. Dá se říci, že s našimi zákazníky navazujeme přátelské vztahy, což se projevuje ve vzájemné důvěře. Oboustranná důvěra je nutná pro maximální a bezproblémové dosažení požadovaného výsledku při revitalizaci domů.

Velkým mezníkem naší společnosti bylo spuštění nové divize OKNA ČERT s nabídkou značkových produktů (plastová okna a plastové dveře - profily Rehau a Schüco s distančním rámečkem Superspacer, hliníková okna a dveře, žaluzie, parapety a dveřní výplně) vyrobené s nejvyšší pečlivostí z těch nejkvalitnějších materiálů. I zde se nám potvrdila naše filozofie, nabídnout zákazníkovi to nejlepší na trhu. O preciznosti provedení plastových oken a dveří.

Neustále vyhledáváme nové technologie a postupy pro komfortní a úsporné bydlení, abychom našim zákazníkům nabídli vždy to nejlepší a osvědčené, co je dostupné na trhu.

Protože jsou naši zákazníci spokojeni a náš koncept se viditelně osvědčil, o čemž svědčí řada referencí, rozšířili jsme služby na profesionální úrovni do dalších regionů Moravy. Naši obchodní zástupci se vám mohou věnovat v Novém Jičíně, Opavě, Vyškově, Rožnově pod Radhoštěm, Valašském Meziříčí, Zlíně, Brně a samozřejmě v okolí těchto měst. Vizí budoucna naší společnosti je rozšiřovat nabídku našich služeb stále v dalších oblastech.

Využijte našich služeb a přidejte se už k desítkám spokojených zákazníků, kteří naše služby využili. Získáte profesionální přístup a kvalitu za konkurenceschopné ceny.

„Stavíme dnes. Stavíme pro budoucnost.“

V nabídce MTM Stavby s.r.o. naleznete tyto služby:

• Poradenství (finanční poradenství, technické poradenství, komplexní poradenství).
• Revitalizace (panelové domy, cihlové domy, rodinné domy.)
• Solární systémy na ohřev TUV pro bytové domy.
• Produkty (plastová okna, plastové dveře, hliníková okna, hliníkové dveře, doplňkový sortiment).
• Stavební práce (rodinné domy na klíč, bytová jádra, ostatní stavební práce).
• Možnost zajištění financování a přípravu podkladů pro získání financování revitalizace domu z dotačních programů Jessica, Panel 2013+, Nová zelená úsporám a IROP.

Kontaktuje nás, získáte řadu dalších informací a individuální přístup.

Plány MTM Stavby s.r.o. na rok 2017 a 2018

1. Rozvoj působnosti v daných regionech Moravy.
2. Posílení základny našich techniků a projektových manažerů.
3. Neustálá inovace produktů a nabízených služeb.
4. Využití slabin konkurence.
5. Obklopovat se odborníky, pracovat na vzájemné a intenzivní spolupráci s cílem kvalitněji a rychleji řešit projekty.

Certifikáty a osvědčení společnosti MTM Stavby s.r.o.

Certifikát TÜV SÜD (ISO)
Certifikát o registraci Nová zelená úsporám
Certifikát o registraci Zelená úsporám
Certifikát Basf
Certifikát způsobilosti Baumit
Osvědčení Bachl
Osvědčení Baxi
Osvědčení Gavenda
Osvědčení Knauf Insulation
Osvědčení Styrotrade T. Sedláček
Osvědčení Saint-Gobain Weber Terranova a.s.
Osvědčení Rockwool

„Stavíme dnes. Stavíme pro budoucnost.“

Jste zde o nás