Doplňky

Žaluzie

OKNA ČERT dodávají žaluzie SHADOW s řetízkovým ovládáním pro plastová i hliníková okna. Celostínící žaluzie jsou nejrozšířenějším způsobem ochrany pro slunci a jednoduchou možností, jak regulovat světlo v místnosti. Žaluzie stylově doplňují interiér a díky barevné škále je možno žaluzie přizpůsobit každé místnosti. Žaluzie Shadow příjemně chrání vaše soukromí a díky cenové dostupnosti šetří i vaši peněženku. Montáž žaluzií je velmi snadná a rychlá, přitom údržba minimální.

Parapety

OKNA ČERT má ve své nabídce parapety se 100% vodotěsností díky použitému materiálu. To znamená, že parapet vodu neabsorbuje a nedeformuje se kvůli ní. Je vhodný i do vlhkých prostor. Parapety jsou tvrdé, tepelně odolné, stálobarevné a odolné proti mechanickému poškrábání i zanechání barevných skvrn.
Samozřejmostí parapetů je estetický design díky použití různých povrchových fólií a 40 mm zaoblení na čele. OKNA ČERT dodávají parapety, které není třeba nijak zvlášť udržovat, k čištění postačí běžné domácí prostředky. Montáž je velmi lehká, parapety je možné řezat i ruční pilkou přímo na místě. Dají se vsadit do malty, silikonů i pěny.

Dveřní výplně

OKNA ČERT dodávají dveřní výplně z různých materiálů, různých technologií a samozřejmě v různých vzhledových provedeních.
Dveřní výplně se skládají se z povrchových desek, jádra, prosklení a případně jsou namontovány doplňky (např. dopisní vhoz, klepadlo, či kukátko). Především výběru materiálu povrchových desek a jádra je třeba věnovat zvýšenou pozornost a vyžádat si veškeré informace o technických a uživatelských možnostech příslušné dveřní výplně. Dveřní výplně PERITO jsou standardně vyráběny v tloušťce 24 mm, vážená neprůzvučnost je certifikována hodnotou 24 dB.

Pro více informací o doplňkových produktech OKNA ČERT na www.oknacert.cz

Jste zde Doplňky